KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10313124
nr 1031 3124
Petter Zennström
(f. 1945), Sverige
Träsnitt, Petter Zennström (f. 1945), signerad, -74, motivet: 32x42
Petter Zennström, svensk målare född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 april 2016
kl 19:22:57
14/4 19:46:39